Szláv Intézet

SZEGEDI TUDOMÁNYEGYETEM * BTK

Oldal megtekintése

Dr. habil. Balázs L. Gábor
nyug. egyetemi docens, címzetes egyetemi tanár

Fogadóóra:

+36 62 34 3149,
gbalazs@lit.u-szeged.hu
Szoba: 2411

MTMT
További információ

 

 

Majoros Henrietta
Neptun- és Modulo-felelős

Fogadóóra: hétfő-csütörtök, 8.30-9.30
+36 (62) 544 826
majorosh@lit.u-szeged.hu
Szoba: 2306
       

Dr. Farkas Baráthi Mónika
adjunktus
tanszékvezető-helyettes

Fogadóóra: kedd, 15-16
+36 (62) 544 826
farkasbm@lit.u-szeged.hu
Szoba: 2306
MTMT
További információ
 

Prof. Dr. Kocsis Mihály
nyug. egyetemi tanár, Professor Emeritus

Fogadóóra:
+36 (62) 343 157
kocsism@lit.u-szeged.hu
Szoba: 2417
MTMT
További információ
       

Dr. Kacziba Ágnes
nyug. egyetemi docens

Fogadóóra:

+36 (62) 343 298
kacziba@lit.u-szeged.hu

Szoba: Petőfi sgt. ép. IV. em.
MTMT

Dr. Orcsik Roland
egyetemi adjunktus

Fogadóóra: szerda, 11.30-12.30

+36 (62) 343 035
rorcsik@gmail.com
Szoba: 1461

MTMT
További információ
       

Dr. Sajtos Natália
egyetemi adjunktus

Fogadóóra: szerda, 10-11

+36 (62) 343 041
drnati64@gmail.com
Szoba: 1463
MTMT

Dr. Iryna Bagmut
ukrán lektor

Fogadóóra: hétfő, 10-11

+36 (62) 343 041
i_bagmut@ukr.net
Szoba: 1463

       
 

Dukai Lilla
egyetemi tanársegéd

Fogadóóra: hétfő, 17.30-18.30
d.lilla96@gmail.com
Szoba: Petőfi sgt. ép. IV. em.

Tomáš Vašut
cseh lektor

Fogadóóra: hétfő, 15.30-16.30

+36 (62) 544 826
tomasvasut@hotmail.com
Szoba: 2306

További információ
       
 

Dr. Grigorov, Grigor
bolgár lektor

Fogadóóra: kedd, 16-17
rogirg@abv.bg
Szoba: 2306

Tölgyesi Tamás
meghívott előadó (cseh)

Fogadóóra:

+36 (62) 544 826
tolgyi@gmail.com
Szoba: 2306

MTMT
További információ
       
 

Tolimir, Olivera
szerb lektor

Fogadóóra: kedd, 10-11
olivera.tolimir@gmail.com
Szoba: Petőfi sgt. ép. IV. em.